Microsoft G3HTA027H Battery, 38.2Wh, 7.5V, për Surface Pro 4 , New
Në Stok
2 900 L| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Modeli | G3HTA027H |
| Kapaciteti | 38.2Wh |
| Voltazhi | 7.5V |
| Kapaciteti mAh | 5087mAh |
| Tipi | Li-Polymer |
| Kompatibiliteti | Surface Pro 4 (1724) |
| Status | New |
Microsoft Surface 13.8″ 2K Touch Business Laptop, Snapdragon X Plus, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Adreno Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop |
| CPU | Snapdragon X Plus, 10 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Qualcomm Adreno Graphics |
| Screen | 13.8″ 2K Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface 7 13.8” 2K+ Touch Business Laptop, Snapdragon X Elite, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Adreno Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop 7th Edition |
| CPU | Snapdragon X Elite, 12 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5X |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Qualcomm Adreno Graphics |
| Screen | 13.8″ 2K+ Touchscreen, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface 7 15” 2.5K Touchscreen Business Laptop, Snapdragon X Elite, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Adreno Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 149 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop 7th Edition |
| CPU | Snapdragon X Elite, 12 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5X |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Qualcomm Adreno Graphics |
| Screen | 15″ 2.5K Touchscreen, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface Go 2 10.5″ FHD Touch Tablet 2N1, Intel Pentium Gold, 8GB RAM, 128GB SSD, Tastierë e Përdorur
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Go 2 |
| Procesori | Intel Pentium Gold 4425Y, 2 Core (1.70GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel UHD Graphics 615 |
| Ekrani | 10.5″ Full HD Touchscreen |
| Forma | Tablet 2n1 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Hub 2S 50″ 4K UHD Touchscreen AiO, Windows 10 Pro, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB-C, Ethernet, Mini DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 899 900 L.159 900 LÇmimi i tanishëm është: 159 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Modeli | Surface Hub 2S |
| Ekrani | 50″ 4K UHD, Touchscreen (3840 x 2160) |
| Përmasat | 113.6 cm x 66.8 cm x 5.1 cm |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro |
| Konektueshmëria | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, USB-C, HDMI, mini DisplayPort |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Laptop 13.5″ 2K Touch Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 128GB SSD, HD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop |
| Procesori | Intel Core i5-7200U, 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 13.5″ PixelSense 2K Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Laptop 2 13.5″ 2K Touch Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB RAM, 128GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop 2 |
| Procesori | Intel Core i5-8250U, 4 Core (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Ekrani | 13.5″ PixelSense 2K Touchscreen |
| Rezolucioni | 2256 × 1504 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Laptop Studio 14.4″ 2K Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050Ti/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop Studio |
| CPU | Intel Core i7‑11370H, 4-core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti / 4 GB |
| Display | 14.4″ 2K, Touchscreen, 120Hz |
| Status | Used |
| Garanci | 6 muaj |
Microsoft Surface Pro 11 13″ FHD Touch Tablet, Snapdragon X Elite, 16GB RAM, 256GB SSD, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Modeli | Surface Pro 11th Edition |
| Procesori | Snapdragon X Elite |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13″ FHD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface Pro 11 13” FHD 2n1 Touchscreen, Snapdragon X Elite, 16GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, Qualcomm Adreno, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Pro 11 |
| Procesori | Snapdragon X Elite, 12 Core (3.40GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5x |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafika | Qualcomm Adreno GPU |
| Ekrani | 13″ PixelSense Flow Touchscreen |
| AI | Copilot+ PC |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface Pro 5 12.3″ 2K Touchscreen 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD NVMe, HD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 990 LÇmimi i tanishëm është: 17 990 L.| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Pro 5 |
| Processor | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Graphics | Intel HD Graphics 620 |
| Screen | 12.3″ 2K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |