MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 96 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050/4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VE 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Modeli | Thin 15 B13VE |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050/6GB |
| Windows | Windows 11 |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VF 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen 13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Nvidia RTX 4060/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.84 900 LÇmimi i tanishëm është: 84 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Thin 15 B13VF |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |