MSI Katana 15 B13VEK-1675 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 124 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 15 B13VEK-1675 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 12 Cores (4.90GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VE 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Modeli | Thin 15 B13VE |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050/6GB |
| Windows | Windows 11 |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |