MSI Vector 17 HX 17” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4080/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 359 000 L.219 900 LÇmimi i tanishëm është: 219 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vector 17 HX (A14VHG-649US) |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA RTX 4080 12GB |
| Ekrani | 17″ QHD+ 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Aegis Series Gaming Desktop, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 309 900 L.249 900 LÇmimi i tanishëm është: 249 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Aegis Series Desktop |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |