MSI Stealth A16 AI+ 16″ OLED Gaming Laptop, AMD Ryzen AI 9HX, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5090/24GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 499 900 L.399 900 LÇmimi i tanishëm është: 399 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Stealth A16 AI+ |
| CPU | AMD Ryzen AI 9HX 370, 12 Core (5.10GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 5090/24GB |
| Screen | 16 “QHD OLED, 240Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Aegis Series Gaming Desktop, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 309 900 L.249 900 LÇmimi i tanishëm është: 249 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Aegis Series Desktop |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Vector 17 HX 17” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4080/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 359 000 L.219 900 LÇmimi i tanishëm është: 219 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vector 17 HX (A14VHG-649US) |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA RTX 4080 12GB |
| Ekrani | 17″ QHD+ 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.129 900 LÇmimi i tanishëm është: 129 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | GeForce RTX 5080 |
| Tipi | Gaming Graphics Card |
| VRAM | 16 GB GDDR7 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Outputs | HDMI / DisplayPort |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Katana 15 B13VEK-1675 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 124 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 15 B13VEK-1675 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 12 Cores (4.90GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VF 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen 13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Nvidia RTX 4060/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.84 900 LÇmimi i tanishëm është: 84 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Thin 15 B13VF |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI GeForce RTX 5060Ti/16GB, Gen5, HDMI/DP, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 87 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| VRAM | 16GB GDDR7 |
| Lidhja | PCI Express Gen 5 |
| Output | HDMI + DisplayPort |
| DLSS | DLSS 4 |
| PSU i Rekomanduar | 600W+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Modern AM242 12M 23.8″ FHD Touchscreen AiO, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Modern AM242 12M |
| Procesori | Intel Core i5-1240P, 12 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Prestige 14 Evo B13M 14” FHD Business Laptop, Intel i9 Gen13, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 88 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Prestige 14 Evo B13M |
| Processor | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Display | 14″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VE 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Modeli | Thin 15 B13VE |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050/6GB |
| Windows | Windows 11 |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 96 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050/4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |