Poly Blackwire C3220 Wired Stereo Headset, USB, Noise Cancelling, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 5 290 L.3 490 LÇmimi i tanishëm është: 3 490 L.| Brand | Poly Plantronics |
|---|---|
| Model | Blackwire C3220 |
| Tipi | Wired Stereo Headset |
| Lidhja | USB |
| Mikrofoni | Noise Cancelling Boom Mic |
| Audio | Hi-Fi Stereo |
| Frekuenca | 20Hz – 20kHz |
| Ngjyra | Black |
| Statusi | New |
Poly Studio P5 FHD 1080p Webcam, 4× Zoom, USB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 900 L.4 490 LÇmimi i tanishëm është: 4 490 L.| Brand | Poly |
|---|---|
| Model | Studio P5 |
| Rezolucioni | Full HD 1080p |
| Zoom | 4× Digital Zoom |
| FOV | 80° Diagonal |
| Mikrofoni | Unidirectional Microphone |
| Veçori | Privacy Shutter/ Low-Light |
| Lidhja | USB Type-A 2.0 |
| Statusi | New |
Poly Blackwire 5220 Headset On-Ear, USB-C/A, 20Hz-20kHz, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 9 900 L.6 990 LÇmimi i tanishëm është: 6 990 L.| Brand | Poly |
|---|---|
| Model | Blackwire 5220 |
| Lidhjet | USB-C/ USB-A |
| Dizajni | On-Ear Headset |
| Audio | 20Hz – 20kHz |
| Mikrofoni | 100Hz – 10kHz |
| Statusi | New |