Sony KDL‑55W805C 55″ Full HD Frameless TV, 60Hz, Wi‑Fi, Ethernet, HDMI & USB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Sony |
| Modeli | KDL‑55W805C |
| Madhësia e Ekranit | 55″ Full HD |
| Rezolucioni | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Dizajni | Frameless |
| Lidhjet | Wi‑Fi, Ethernet, 3× HDMI, 2× USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Sony MDR-ZX110AP, Over-Ear Wired Headphones with Mic, 30mm Driver, 12Hz–22kHz
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 3 990 L.2 490 LÇmimi i tanishëm është: 2 490 L.| Brand | Sony |
|---|---|
| Model | MDR-ZX110AP |
| Type | Over-Ear (me kabëll) |
| Driver | 30mm Dynamic |
| Frequency | 12Hz–22kHz |
| Impedance | 24Ω |
| Sensitivity | 98 dB/mW |
| Cable | 1.2m (3.5mm Jack) |
| Microphone | Po (In-line) |
| Weight | 120 g |
Sony WF-C500 Wireless Earbuds
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.3 490 LÇmimi i tanishëm është: 3 490 L.| Brand | SONY |
|---|---|
| Model | WF-C500 |
| Type | Wireless Earbuds |
| EQ | Custom EQ |
| Battery Life | 10h + 10h (me kasë) |
| One Side Use | Po |
| Water Resistance | IPX4 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
TV Sony KDL-52W5500 52” FHD, 60Hz, Frameless
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Sony |
|---|---|
| Model | Kdl-52w5500 |
| Screen Size | 52″ Full Hd |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Design | Standard |
| Connectivity | Wifi / Ethernet / 3x Hdmi / 2x Usb |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |