Thermaltake View 380 XL TG Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 299 900 L.229 900 LÇmimi i tanishëm është: 229 900 L.| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Model | View 380 XL TG Gaming PC |
| Case | 380 XL TG Tempered Glass |
| Processor | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |