Toshiba Canvio Basics 2TB Portable External HDD, USB 3.2, Memorie e jashtëme 2 TB për PC & Laptop
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 990 L.8 990 LÇmimi i tanishëm është: 8 990 L.| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | Canvio Basics |
| Tipi | Portable External Hard Drive (HDD) |
| Kapaciteti | 2 TB |
| Lidhja | USB 3.2 Gen 1 (përputhshmëri me USB 2.0) |
| Shpejtësia e Transferimit | Deri 5 Gbps |
| Formati | 2.5″ Portable |
| Fuqia | USB‑bus powered (pa furnizim energjie të jashtëm) |
| Sistemet Operative | Windows (paqësisht, Windows 10/11/8.1) / Mac (duhet reformatuar) |
| Ngjyra | E zezë |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Toshiba B-FP3D-GH30-QM-R Portable Thermal Printer, 127mm/s, USB/Bluetooth/Wi-Fi, Android/iOS
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | B-FP3D-GH30-QM-R |
| Tipi | Portable Thermal Printer |
| Print Width | Deri në 72 mm |
| Print Speed | Deri në 127 mm/s |
| Lidhjet | USB/ Bluetooth/ Wi-Fi |
| Kompatibilitet | Android/ iOS/ Windows |
| Bateria | Rechargeable Battery |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Toshiba POS 6200E35 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 000 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | POS 6200E35 |
| Procesori | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |