Po shfaqen krejt 3 përfundimet
1 TB STORAGE
Apple iMac 2015 27” 5K Retina, Intel i7, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M390 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel Core i7 4‑Core (4.00 GHz) |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB Fusion Drive |
| Karta Grafike | AMD Radeon R9 M390, 2 GB |
| Ekrani | 27” 5K Retina |
| Statusi | I përdorur (Grade B) |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Laptop Studio 14.4″ 2K Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050Ti/4GB
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop Studio |
| CPU | Intel Core i7‑11370H, 4-core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti / 4 GB |
| Display | 14.4″ 2K, Touchscreen, 120Hz |
| Status | Used |
| Garanci | 6 muaj |
