Po shfaqen krejt 4 përfundimet
1 TB STORAGE
Apple iMac 2015 27” 5K Retina, Intel i7, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M390 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel Core i7 4‑Core (4.00 GHz) |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB Fusion Drive |
| Karta Grafike | AMD Radeon R9 M390, 2 GB |
| Ekrani | 27” 5K Retina |
| Statusi | I përdorur (Grade B) |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 16GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2019 |
| CPU | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X 4GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 14” Liquid Retina XDR, M4 Chip, 16GB Memory, 1TB Storage, 10-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | M4 Chip (10 Core) |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 1 TB Storage |
| GPU | 10-Core |
| Screen | 14″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
