Po shfaqen krejt 4 përfundimet
1 TB
Apple MacBook Pro 2025 14″ Liquid Retina XDR, M5 Pro, 24GB Memory, 1TB Storage, 16-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2025 |
| Procesor | Apple M5 Pro (15-core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | 16 Core |
| Ekran | 14″ Liquid Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
BEELINK GTI MINI PC i9-13900HK, 32GB Memory, 1TB Storage, Input 100-240V, 50/60Hz, 1.9A
Në Stok
| Brand | Beelink |
|---|---|
| Model | Beelink GTI Mini PC |
| CPU | Intel Core i9-13900HK (14 Core) |
| GPU | Integrated Graphics |
| RAM | 32 GB Memory |
| Storage | 1 TB SSD |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Prestige 14 Evo B13M 14” FHD Business Laptop, Intel i9 Gen13, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, Win11, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Prestige 14 Evo B13M |
| Processor | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Display | 14″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |

