Po shfaqet përfundimi i vetëm
16 GB
OCOM Handheld POS Terminal T2 Pro, 3GB RAM, 16GB ROM, +Thermal Printer, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | T2 Pro Handheld Terminal POS |
| RAM | 3GB |
| Storage | 16GB ROM |
| Printer | 58mm Thermal Printer |
| Operating System | Android |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |