Po shfaqen krejt 2 përfundimet
16 GB
OCOM Handheld POS Terminal T2 Pro, 3GB RAM, 16GB ROM, +Thermal Printer, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | T2 Pro Handheld Terminal POS |
| RAM | 3GB |
| Storage | 16GB ROM |
| Printer | 58mm Thermal Printer |
| Operating System | Android |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Super AMOLED, Exynos W920, 16GB, GPS, Bluetooth, NFC, Wear OS, Titan
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 5 Pro |
| Madhësia | 45mm |
| Ekrani | 1.4” Super AMOLED |
| Rezolucioni | 450 × 450 |
| Memoria | 16GB |
| GPS | Po |
| NFC | Po |
| Bateria | 590 mAh |
| Materiali | Titan + Safir |
| Rezistenca | 5ATM / IP68 |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
