Po shfaqen krejt 5 përfundimet
1TB SSD
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OMEN MAX 16-ah0020 16” FHD+ OLED Gaming Laptop, Ultra 7 255HX, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN MAX 16-ah0020 |
| Procesori | Intel Core Ultra 7 255HX, 20 Core (5.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Ekrani | 16″ FHD+ OLED 165Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OMEN Transcend 16-u1008 16” QHD+ Gaming Laptop, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN Transcend 16-u1008 |
| Procesori | Intel Core i7-14700HX, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekrani | 16″ QHD+ 240Hz |
| Response Time | 3ms |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |


