Po shfaqet përfundimi i vetëm
1TB SSD
Gaming PC Prebuilt Ultra 9-285K, 64GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 24GB NVIDIA GeForce RTX 4090 24GB
Out of stock
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Ultra 9-285K 24 Cores (5,70GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | 24GB NVIDIA RTX 4090 |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |