Po shfaqen krejt 8 përfundimet
1TB SSD
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Victus 15-FB1000 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB1000 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 core (4.55GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
HP ZBook 15 G6 15.6” FHD Mobile Workstation Laptop, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA T2000 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook 15 G6 Mobile Workstation |
| Procesori | Intel Core i9-9880H, 8 Core (4.80GHz Turbo) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA Quadro T2000 4GB |
| Ekrani | 15.6” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G8 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Quadro T520 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G8 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro T520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Fury 15 G8 Workstation Laptop, Intel Xeon, 64GB RAM, 1TB SSD, Quadro T1200
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G8 |
| Procesor | Intel Xeon W‑11955M, 8-core, 5.0 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T1200, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 15.6″ 4K Touch Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1050Ti/4GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad X1 Extreme |
| Procesori | Intel Core i7-8750H, 6 Core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Zer-Lon Gaming PC, Intel i7, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 1050Ti 4GB, New
Në Stok
| Brand | Zer-Lon |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| CPU |
Intel Core i7-4770 (4 Core, 3,9GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 1050Ti 4GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |


