Po shfaqen krejt 2 përfundimet
32GB
Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13.3” QHD Touch, 2GB RAM, 32GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga Tablet 2 Pro |
| Ekrani | 13.3″ QHD Touchscreen |
| Procesori | Intel Atom |
| RAM | 2GB |
| Storage | 32GB |
| Audio | JBL Speakers + Dolby Audio |
| Sistemi Operativ | Android |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Zebra TC26BK 5” Touchscreen, Skaner 1D/2D, Snapdragon 660, 3GB RAM, 32GB Storage, Sim Card/Wi-Fi/Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | Zebra |
|---|---|
| Model | TC26BK |
| Ekran | 5″ Touchscreen |
| Skanimi | 1D / 2D në ekran & letër |
| Procesori | Snapdragon 660 Octa-Core |
| RAM | 3 GB |
| Storage | 32 GB |
| Lidhjet | Wi-Fi, Bluetooth, Sim Card |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |