Po shfaqen krejt 2 përfundimet
500GB HDD
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 705 G1 MT Desktop PC, AMD A8-6500B 4-Core 4.10GHz, 8GB RAM, 128GB SSD + 500GB HDD
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | EliteDesk 705 G1 MT |
| CPU | AMD A8-6500B, 4 Core, 4.10GHz |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Memory | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| Graphic Card | AMD Radeon Graphics |
| Status | Used |

