Po shfaqet përfundimi i vetëm
500GB SSD
PC Gaming, AMD Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 500GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | AMD Ryzen 5 9600X, 6 Core (5.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 500 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |