Po shfaqet përfundimi i vetëm
512GB MEMORY
MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050 / 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |