Po shfaqet përfundimi i vetëm
512GB MEMORY
Google Pixel Fold 7.6″ OLED, Google Tensor G2, 12GB RAM, 512GB Storage, 50MP Camera, 4400mAh Battery
Në Stok
| Brand | |
|---|---|
| Model | Pixel Fold |
| Display | 7.6-inch OLED, 120Hz |
| CPU | Google Tensor G2 |
| RAM | 12 GB |
| SSD | 512GB |
| GPU | Google Tensor G2 (Integrated) |
| Condition | New, Pa kuti |
| Warranty | 1 vit |