Po shfaqet përfundimi i vetëm
512GB MEMORY
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |