Po shfaqen krejt 2 përfundimet
512GB MEMORY
Google Pixel Fold 7.6″ OLED, Google Tensor G2, 12GB RAM, 512GB Storage, 50MP Camera, 4400mAh Battery
Në Stok
| Brand | |
|---|---|
| Model | Pixel Fold |
| Display | 7.6-inch OLED, 120Hz |
| CPU | Google Tensor G2 |
| RAM | 12 GB |
| SSD | 512GB |
| GPU | Google Tensor G2 (Integrated) |
| Condition | New, Pa kuti |
| Warranty | 1 vit |
Smartphone Xiaomi, MediaTek Dimensity 8400-Ultra, 12GB/512GB,Inch 6.83″ Amoled 120Hz, 50+50+12MP, 32MP Selfie, 5500mAh, IP68, Wi-Fi 6E
Në Stok
| Spec | Vlerë |
|---|---|
| Chip | MediaTek Dimensity 8400-Ultra |
| RAM/MEMORY | 12 GB / 512 GB |
| Ekrani | 6.83″ AMOLED, 2772×1280, 120 Hz, 3200 nits |
| Bateria | 5500 mAh, 67W |
| Kamera e Pasme | 50 MP + 50 MP telefoto + 12 MP ultra-wide |
| Kamera Selfie | 32 MP |
| Rezistenca | IP68 |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0, NFC, IR |
| Status | New |