Po shfaqen krejt 2 përfundimet
128GB
HP ProLiant DL360 Gen9 Server, Xeon E5-2643 v4, 128GB RAM DDR4, 2x600GB SAS HDD, 2x500W Power Supply
Out of stock
| Tipari | Vlera |
|---|---|
| Marka | HP |
| Modeli | ProLiant DL360 Gen9 Server |
| Procesori | Xeon E5-2643 v4 (3.2 GHz) |
| RAM | 128 GB DDR4 |
| Ruajtja | 2×600 GB SAS HDD |
| Power Supply | 2x500W |
SERVER HP PROLIANT DL380 Gen 9thHP ProLiant DL380 Gen9 Server, 2x Xeon E5-2650 v4 12-Core 2.90GHz, 128GB RAM DDR4, 2x 900GB SAS
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | PROLIANT DL380 GEN 9th |
| CPU | 2x XEON E5-2650 v4 / 12 Core (2,90GHz) |
| RAM | 128 GB DDR4 |
| SAS DRIVE | 2x 900GB |
| STATUS | PRE-OWNED |
