Po shfaqen krejt 2 përfundimet
12GB
BeeLink Mini PC, Intel N95, 12GB DDR5, 1TB SSD, 100-240V, 50/60Hz, 1.5A, New
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | Mini PC |
| CPU | Intel N95, 4-core (3.40GHz) |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| RAM | 12 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.5A |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 27-CR0023 27″ FHD Touchscreen Business AiO, Ryzen 7 7730U, 12GB DDR4, 1TB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0023 AiO |
| CPU | AMD Ryzen 7 7730U, 8 core (4.50GHz) |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| OS | WIN11 Pro |
| Screen | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
