Po shfaqen krejt 7 përfundimet
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Intel N95 (1)
- SNAPDRAGON (1)
- Ryzen 7 (1)
Filtroji sipas
- Touchscreen (1)
- 8" (1)
- 11" (1)
- 27" (1)
Filtroji sipas
- INTEL UHD (1)
Filtroji sipas
- 256GB SSD (1)
- 1TB SSD (2)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (2)
12GB
BeeLink Mini PC, Intel N95, 12GB DDR5, 1TB SSD, 100-240V, 50/60Hz, 1.5A, New
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | Mini PC |
| CPU | Intel N95, 4-core (3.40GHz) |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| RAM | 12 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.5A |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Google Pixel 10 Pro 128GB, 6.7″ OLED Display, 5G, 50MP Triple Camera, 5000mAh
Në Stok
72 900 L| Brand | |
|---|---|
| Modeli | Pixel 10 Pro |
| Ekrani | 6.7″ OLED, 120Hz, Full HD+ |
| Storage | 128 GB |
| RAM | 8 GB RAM |
| Kamera | Kamera e Pasme: 50 MP + 12 MP + 48 MP, Kamera e Parme: 10 MP |
| Bateria | 5000 mAh, me mbështetje për karikim të shpejtë |
| Procesori | Google Tensor |
| OS | Android 13 |
| Lidhja | 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, USB-C |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Google Pixel Fold 7.6″ OLED, Google Tensor G2, 12GB RAM, 512GB Storage, 50MP Camera, 4400mAh Battery
Në Stok
| Brand | |
|---|---|
| Model | Pixel Fold |
| Display | 7.6-inch OLED, 120Hz |
| CPU | Google Tensor G2 |
| RAM | 12 GB |
| SSD | 512GB |
| GPU | Google Tensor G2 (Integrated) |
| Condition | New, Pa kuti |
| Warranty | 1 vit |
HP 27-CR0023 27″ FHD Touchscreen Business AiO, Ryzen 7 7730U, 12GB DDR4, 1TB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0023 AiO |
| CPU | AMD Ryzen 7 7730U, 8 core (4.50GHz) |
| RAM | 12 GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| OS | WIN11 Pro |
| Screen | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9” WUXGA+, Exynos 1580, 12GB RAM, 256GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S10 FE |
| Ekrani | 10.9” WUXGA+ 90Hz |
| Procesori | Exynos 1580 Octa-Core |
| RAM | 12 GB |
| Memoria | 256 GB |
| Kamera | 13 MP/ 12 MP Ultra-Wide |
| Bateria | 8,000 mAh, 45W Fast Charging |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6/ Bluetooth 5.3/ USB-C |
| Sistemi Operativ | Android 15 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S9 11″ Dynamic AMOLED, Snapdragon 8, 12GB RAM, 256GB SSD, Wi-Fi 6E, USB-C
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S9 |
| Procesori | Snapdragon 8 Gen 2 |
| RAM | 12 GB |
| Storage | 256 GB |
| Ekrani | 11″ Dynamic AMOLED 2X Touchscreen |
| Lidhjet | Wi-Fi 6E/ Bluetooth 5.3/ USB-C 3.2 |
| Status | Pre-owned |
| Garancia | 6 muaj |
Smartphone Xiaomi, MediaTek Dimensity 8400-Ultra, 12GB/512GB,Inch 6.83″ Amoled 120Hz, 50+50+12MP, 32MP Selfie, 5500mAh, IP68, Wi-Fi 6E
Në Stok
| Spec | Vlerë |
|---|---|
| Chip | MediaTek Dimensity 8400-Ultra |
| RAM/MEMORY | 12 GB / 512 GB |
| Ekrani | 6.83″ AMOLED, 2772×1280, 120 Hz, 3200 nits |
| Bateria | 5500 mAh, 67W |
| Kamera e Pasme | 50 MP + 50 MP telefoto + 12 MP ultra-wide |
| Kamera Selfie | 32 MP |
| Rezistenca | IP68 |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0, NFC, IR |
| Status | New |

