Po shfaqen krejt 3 përfundimet
16GB
HP Victus 15 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB NVMe SSD, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 7445HS, 6 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming, AMD Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 500GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | AMD Ryzen 5 9600X, 6 Core (5.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 500 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming, AMD Ryzen 7 5700X, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | AMD Ryzen 7 5700X, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
