Po shfaqen 1–12 nga 13 përfundime gjithsej
16GB
HP 27-CR0307C AiO 27″ FHD Touchscreen Business, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD Ryzen 5, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0307C AiO |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U, 4 core (4.3GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| OS | WIN11 |
| Screen | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP AIO 24-CR0111 23.8″ FHD Touchscreen AIO PC, AMD Ryzen 5 7520U, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Win 11
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | AIO 24-CR0111 (me Keyboard & Mouse) |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP EliteBook 735 G6, 13.3″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen7 Pro 3700U, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Radeon RX Vega 10/2GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 840 G6 |
| CPU | Intel Core i5-8265U (4 Core, 3.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP OmniBook 3 15-FN0105 15.6″ FHD Touchscreen Buisness Laptop, Ryzen Al 5 330, 16GB DDR5, 512GB SSD, AMD Radeon 820M, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook 3 15-FN0105 |
| CPU | AMD Ryzen AI 5 330, 4 core (4.5GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon 820M |
| Display | 15.6″ Full HD, IPS, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook 5 16” FHD Business Laptop, AMD Ryzen Al 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook 5 |
| Procesori | AMD Ryzen AI 7 350, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 16″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ProBook 455 G5 15.6″ FHD, AMD A10, 16GB DDR4, 256GB SSD, Radeon R5 Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 455 G5 |
| CPU | AMD A10-9620P, 4 Core (3.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon R5 Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Victus 15 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB NVMe SSD, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 7445HS, 6 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Victus 15-FB1000 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB1000 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 core (4.55GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre M715Q 21.5″ FHD Tiny Desktop, AMD PRO A10-7350B, 16GB DDR4, 256GB SSD, Windows 11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre M715Q Tiny |
| CPU | AMD PRO A10-7350B, 4 Core (3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 21.5″ Full HD |
| System | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 3 PRO, 16GB DDR4, 256GB SSD, Radeon Graphics
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkPad L14 Gen 2 |
| CPU | AMD Ryzen 3 PRO 5450U, 4 Core (4.0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 15.6” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
PC Gaming, AMD Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 500GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | AMD Ryzen 5 9600X, 6 Core (5.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 500 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming, AMD Ryzen 7 5700X, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | AMD Ryzen 7 5700X, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
