Po shfaqen 1–12 nga 61 përfundime gjithsej
16GB
Acer Extensa 15 15.6” Full HD Intel Core i7-1255U, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Acer Extensa 15 |
| CPU | Intel Core i7-1255U (10 Cores) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Integrated Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Garancia | 12 Muaj |
| Status | Used |
Apple iMac 2015 27” 5K Retina, Intel i7, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M390 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel Core i7 4‑Core (4.00 GHz) |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB Fusion Drive |
| Karta Grafike | AMD Radeon R9 M390, 2 GB |
| Ekrani | 27” 5K Retina |
| Statusi | I përdorur (Grade B) |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2015 27″ 5K Retina Intel i7, 16GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon R9 M395X
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel i7, 4.00 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | AMD Radeon R9 M395X, 4 GB |
| Ekrani | 27″ 5K Retina |
| Gjendja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 21.5″ Retina 4K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD, Radeon Pro 560/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700 4 Cores (4.2GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560/4GB |
| Display | 21.5″ Retina 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 580 8GB
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K (4.50 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 580 / 8 GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro 15.4″ Retina 2016, Intel i7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 455 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBookPro 2016 |
| CPU | Core i7 (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 455 / 2 GB |
| Screen | 15.4″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro 2015 15.4” Retina, Intel i7, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro Graphics 5200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2015 |
| CPU | Intel Core i7-4980HQ, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Iris Pro Graphics 5200 |
| Display | 15.4″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2016 15.4″ Retina, Intel i7 Gen6, 16GB RAM, 251GB SSD, AMD Radeon Pro 450 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2016 |
| CPU | Intel Core i7-6700HQ (4 Core, deri 3.50GHz Turbo Boost) |
| RAM | 16GB |
| Storage | 251GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 450 2GB |
| Screen | 15.4″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro 2018 13.3” Retina, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris Plus Graphics 655
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2018 |
| Procesori | Intel Core i7-8559U, 4 Core (4.5GHz) |
| GPU | Intel Iris Plus 655 |
| Memoria | 16GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 13.3” Retina Display |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Inspiron 5770 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD + 2TB HDD, Radeon R7 M460
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...


