Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Filtroji sipas
- SNAPDRAGON X ELITE (1)
- i5 (1)
Filtroji sipas
- Touchscreen (1)
- 15" (2)
Filtroji sipas
- Qualcomm Adreno (1)
- Intel HD Share (1)
Filtroji sipas
- New (2)
16GB
HP Engage One Pro POS 19.5″ Touchscreen, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ENGAGE ONE PRO POS |
| CPU | INTEL CORE i5-10500E |
| RAM | 16GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHICS | INTEL UHD 630 |
| DISPLAY | 19.5 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW IN BOX |
Microsoft Surface 7 15” 2.5K Touchscreen Business Laptop, Snapdragon X Elite, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Adreno Graphics, New
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop 7th Edition |
| CPU | Snapdragon X Elite, 12 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5X |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Qualcomm Adreno Graphics |
| Screen | 15″ 2.5K Touchscreen, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
