Po shfaqet përfundimi i vetëm
16GB
Custom Gaming PC, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe + 1TB SSD, Radeon RX 6700/12GB
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i5-12400F, 6 Core (4.40GHz) |
| Kartë Grafike | AMD Radeon RX 6700 XT 12GB |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD + 1 TB SSD SATA |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ LAN |
| Rrjeti | Gigabit Ethernet |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |