Po shfaqen krejt 2 përfundimet
32GB
Peladn WO4 Mini PC, AMD Ryzen 7 7640HS, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, HDMI/DP/USB-C
Në Stok
| Brand | Peladn |
|---|---|
| Modeli | Mini PC WO4 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 7640HS, 6-core (4.3GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Lidhja | HDMI/DP/USB-C, 3.2/ LAN |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Thermaltake View 270 Plus Gaming PC, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Model | View 270 Plus Gaming PC |
| Processor | AMD Ryzen 9 9950X, 16 Core (5.70GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |