Po shfaqet përfundimi i vetëm
32GB
HP Victus 15 15.6” FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen12, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, RTX 2050/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15 |
| Procesor | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Ekran | 15.6” Full HD, 144Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
