Po shfaqen krejt 4 përfundimet
32GB
Dell Precision 3620 Tower Workstation PC, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3620 Tower |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 512 GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P520/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G7 |
| Procesori | Intel Core i7-10810U, 6 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro P520 4GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G8 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Quadro T520 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G8 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro T520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |

