Po shfaqen krejt 10 përfundimet
32GB
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro 60 N60-641-UB22 Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 60 N60-641-UB22 |
| Procesor | Intel Core i7-14700F, 20 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
BeeLink EQi Mini PC, Intel i7 Gen13, 32GB Memory, 1TB Storage, Input 100-240V, 50/60Hz, 1.9A
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | EQi Pro Mini PC |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 12-core (4.9GHz) |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 1 TB |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.9A |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32 GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32 GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 16GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF 8 Core (5,4GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti / 16GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Ultra 7-265K, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Ultra 7-265K, 20 Cores (5,50GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i7-12900KF (16 Core, 5.00 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Ultra Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070 12GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Ultra Gaming PC |
| Procesori | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |

