Po shfaqet përfundimi i vetëm
32GB
HP OmniDesk M03-0057C Desktop Profesional, Intel Ultra 7, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/6GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniDesk M03-0057C |
| CPU | Intel Core Ultra 7-265, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Paketimi | Tastierë + Maus |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
