Po shfaqen krejt 2 përfundimet
32GB
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface Laptop Studio 14.4″ 2K Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050Ti/4GB
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop Studio |
| CPU | Intel Core i7‑11370H, 4-core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti / 4 GB |
| Display | 14.4″ 2K, Touchscreen, 120Hz |
| Status | Used |
| Garanci | 6 muaj |
