Po shfaqen krejt 3 përfundimet
3GB
Apple iPad 7, 10.2” Retina, 3GB RAM, 32GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 7 |
| RAM | 3 GB |
| Memory | 32 GB |
| Display | 10.2″ Retina |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Palmar Zebra TC26BK 5″ Touchscreen, Skaner 1D/2D, Snapdragon 660, 3GB RAM, 32GB Storage, Sim Card
Në Stok
| Brand | Zebra |
|---|---|
| Model | TC26BK Sim Card |
| Ekran | 5″ Touchscreen |
| Skanimi | 1D/2D në ekran & letër |
| Procesori | Snapdragon 660 Octa-Core |
| RAM | 3 GB |
| Storage | 32 GB |
| Lidhjet | Wi-Fi, Bluetooth |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Zebra TC26BK 5” Touchscreen, Skaner 1D/2D, Snapdragon 660, 3GB RAM, 32GB Storage, Sim Card/Wi-Fi/Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | Zebra |
|---|---|
| Model | TC26BK |
| Ekran | 5″ Touchscreen |
| Skanimi | 1D / 2D në ekran & letër |
| Procesori | Snapdragon 660 Octa-Core |
| RAM | 3 GB |
| Storage | 32 GB |
| Lidhjet | Wi-Fi, Bluetooth, Sim Card |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
