Po shfaqen krejt 3 përfundimet
New
HP 24-CR0110 AiO 23.8″ FHD Touchscreen, AMD Athlon 7120U, 8GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | 24-CR0110 All-in-One |
| CPU | AMD Athlon Silver 7120U |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 23.8″ FHD Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 27-CR0023 Business AiO 27″ FHD Touchscreen, 12GB RAM, 1TB SSD, AMD Ryzen 7 7730U, Windows 11 Pro, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0023 AiO |
| CPU | AMD Ryzen 7 7730U, 8 core (4.50GHz) |
| RAM | 12 GB |
| Storage | 1TB SSD |
| OS | WIN11 Pro |
| Screen | 27″ FHD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 27-CR0307C AiO 27″ FHD Touchscreen Business, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD Ryzen 5, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0307C AiO |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U, 4 core (4.3GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| OS | WIN11 |
| Screen | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
