Po shfaqet përfundimi i vetëm
New
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD 120Hz Business Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Vostro 3530 |
| CPU | Intel Core i3-1305U (4.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
