Po shfaqen krejt 2 përfundimet
New
Lenovo IdeaCentre 3 27IAP7 AiO 27” FHD Touch PC, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre 3 27IAP7 AIO |
| CPU | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 27″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO 27” FHD, Intel i5 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Windows 11 Pro, New
Out of stock
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Display | 27″ Full HD |
| System | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |