Po shfaqet përfundimi i vetëm
New
HP EliteBook x360 1030 G7 13.3″ FHD Touch Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 1030 G7 |
| CPU | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen x360 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12muaj |
