Po shfaqen krejt 2 përfundimet
New
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Sword 15 A12UGS 15.6″ FHD Gaming Laptop, 144Hz, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 1TB SSD, NVIDIA RTX 3070Ti/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Sword 15 A12UGS |
| CPU | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 3070Ti/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |