Po shfaqet përfundimi i vetëm
New
HP OMEN Transcend 16-u1000 16” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14900HX, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN Transcend 16-u1000 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekrani | 16″ QHD+ 240Hz |
| Response Time | 3ms |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
