Po shfaqet përfundimi i vetëm
New
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wifi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Po shfaqet përfundimi i vetëm
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari