Po shfaqen krejt 3 përfundimet
New
HP OmniBook X AI 17-DD0047 17.3″ FHD Touch Business Laptop, Intel Ultra 7 256V, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 140V, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook X AI 17-DD0047 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 256V, 8 Core (4.80 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | Intel Arc 140V 8GB |
| Display | 17.3″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ZBook FireFly G11 16″ OLED 2.8K Mobile Workstation, Ultra 7 155H, 64GB DDR5 RAM, 1TB SSD NVMe, Intel ARC + NVIDIA RTX A500
Out of stock
| Brand | HP |
| Model | ZBook FireFly G11 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 64GB RAM DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe |
| GPU | Intel ARC Graphics
NVIDIA GeForce RTX A500 (4GB GDDR6 dedicated) |
| Screen | 16″ OLED 2.8K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Lenovo Yoga 27IAH10 27″ 2K (QHD) IPS Business AiO, Ultra 7 255H, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, Intel ARC 140T
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga AIO 27IAH10 |
| CPU | Ultra 7 255H 16-Core (5.10 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe 4.0 |
| GPU | Intel ARC 140T |
| Screen | 27″ QHD (2560×1440) IPS |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
