Po shfaqen krejt 2 përfundimet
New
HP 27-cr1057c 27” FHD Touch All-in-One PC, Intel Core Ultra 7 155U, 32GB RAM, 1TB SSD
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | 27-CR1057c AIO |
| CPU | ULTRA 7 155U |
| RAM | 32GB RAM |
| STORAGE | 1TB SSD |
| OS | WIN 11 (DVD-RW) |
| SCREEN | 27 INCH ( 1920X1080) TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
HP OmniDesk M03-0057C Desktop Profesional, Intel Ultra 7, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/6GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniDesk M03-0057C |
| CPU | Intel Core Ultra 7-265, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Paketimi | Tastierë + Maus |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
