Po shfaqen krejt 2 përfundimet
New
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4” Tablet, 4GB RAM, 128GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Galaxy Tab S6 Lite |
| RAM | 4 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 10.4″ |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4” Tablet, 4GB RAM, 64GB Storage
Out of stock
| BRAND | SAMSUNG |
| MODEL | GALAXY TAB S6 LITE |
| RAM | 4 GB |
| STORAGE | 64 GB |
| SCREEN | 10.4 INCH |
| STATUS | NEW |
