Po shfaqen krejt 2 përfundimet
New
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Engage One Essential POS 14.1″ Touch, Celeron N6211, 8GB DDR4, 128GB NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage One Essential POS |
| CPU | Intel Celeron N6211, 2 Core (3.0GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB NVMe |
| Ekran | 14.1″ Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |

